Karney Krupice

Goto down

Karney Krupice Empty Karney Krupice

Příspěvek pro Karney Krupice za Sat Sep 20, 2014 7:29 am

Jméno: Karney Krupice
Věk: 15 let
Povolání: Rybář
Dobro
Vzhled: Karney Krupice je mladík, teprve patnáctiletý se střední výškou a hubenou postavou. Má mírně široká ramena hlavu s ostřejšími rysy. Hnědé vlasy mu při chůzi vlají dozadu. Oči jsou lesklé a modré, noc úzký a delší. Obličej celkově připomíná jakýsi zvláštní nepopsatelný tvar, který by mohl někdo vyjádřit prostě slovem "hruška". Oblečení nosí prosté, vhodné na potulného rytíře bez ničeho. Občas navlíkne i zaprášené brnění po dědečkovi, ale poté co se usadil, je moc nepoužívá.
Povaha: Podle vzhledu a někdy i chování byste třeba Karneyho tipovali na krutého a drsného muže. Jím ale není! Nedokáže být bezcitný, spíš naopak. Ve svém životě rád hledá oporu a u srdce ho moc zahřeje, když udělá dobrou věc nebo ochrání nějaké nevinné lidi. Také rád vyhledává přítomnost bohů. Ovšem jelikož ho neměl kdo učit nějaké víře, našel sám to, co je všude kolem něj. Stromy. Uctívání starých bohů ve stromech věnuje část svého času.
Historie: Jeho dědeček byl mezi prvními obyvateli Trojsoutězky. Pracoval jako žoldák a také vychovával mladého Karneyho, když jeho rodiče zemřeli, zatímco byl ještě dítě. Děd ale také zemřel ve válce, neznámo kde a Karney po něm zdědil malý dům u hradeb Trojsoutězky. Má po něm také starou výzbroj, ale bojovat moc neumí. Naučil se ale rybařit a to je zatím jeho jedinná obživa.

Karney Krupice

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Karney Krupice Empty Re: Karney Krupice

Příspěvek pro {Kanros} za Sat Sep 20, 2014 8:40 am

Schváleno. Máš přístup do RP části fóra.

{Kanros}
Admin

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 19. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://rythen.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru