Registrace do hry

Goto down

Registrace do hry Empty Registrace do hry

Příspěvek pro {Kanros} za Fri Sep 19, 2014 7:20 pm


 1. Volba jména. Nejprve si zvolte jméno vaší postavy. Jak se můžete dočíst v pravidlech, každý začátečník může mít jen jednu hlavní postavu, která zde na fóru slouží zároveň jako jeho hráčské jméno. Při výběrz jména buďte originální, v Rythenu není žádný Robin Hood, Gandalf nebo Tyrion Lannister. Pokud nemáte žádný nápad, můžete zkusit generátor jmen, který vám vygeneruje náhoné jméno (např.: tento)

 2. Registrace na fóru. Podle obrázku klikněte na registraci a potvrďte, že jste starší 13-ti let.

  Registrace do hry Regist10

  Dokončete registraci a také aktivujte účet pomocí emailu. Tím je hotova registrace hráče.

 3. Zápis do seznamu postav.
  Otevřte fórum "Seznam postav". Klikněte na "NOVÉ TÉMA". Tím založíte nové vlákno. Jako nadpis dejte jméno vaší postavy. A do textu vyplňte následující formulář:

  Jméno:
  Věk (věk postavy, ne hráče):
  Povolání (můžete vybrat později podle děje):
  Dobro/Zlo/Neutralita:
  Vzhled (popište vzhled vaší postavy, minimálně 5 vět):
  Povaha (popište povahu vaší postavy, minimálně 5 vět):
  Historie (napište vaši historii, ale abyste věděli, jak se lidé do Rythenu dostali, přečtěte si nejprve Zjednodušené dějiny, min. 5 vět):

  Příklad napsal:Jméno: Karney Krupice
  Věk: 15 let
  Povolání: Rybář
  Dobro
  Četl/a jsi pravidla? Ano
  Vzhled: Karney Groat je mladík, teprve patnáctiletý se střední výškou a hubenou postavou. Má mírně široká ramena hlavu s ostřejšími rysy. Hnědé vlasy mu při chůzi vlají dozadu. Oči jsou lesklé a modré, noc úzký a delší. Obličej celkově připomíná jakýsi zvláštní nepopsatelný tvar, který by mohl někdo vyjádřit prostě slovem "hruška". Oblečení nosí prosté, vhodné na potulného rytíře bez ničeho. Občas navlíkne i zaprášené brnění po dědečkovi, ale poté co se usadil, je moc nepoužívá.
  Povaha: Podle vzhledu a někdy i chování byste třeba Karneyho tipovali na krutého a drsného muže. Jím ale není! Nedokáže být bezcitný, spíš naopak. Ve svém životě rád hledá oporu a u srdce ho moc zahřeje, když udělá dobrou věc nebo ochrání nějaké nevinné lidi. Také rád vyhledává přítomnost bohů. Ovšem jelikož ho neměl kdo učit nějaké víře, našel sám to, co je všude kolem něj. Stromy. Uctívání starých bohů ve stromech věnuje část svého času.
  Historie: Jeho dědeček byl mezi prvními obyvateli Trojsoutězky. Pracoval jako žoldák a také vychovával mladého Karneyho, když jeho rodiče zemřeli, zatímco byl ještě dítě. Děd ale také zemřel ve válce, neznámo kde a Karney po něm zdědil malý dům u hradeb Trojsoutězky. Má po něm také starou výzbroj, ale bojovat moc neumí. Naučil se ale rybařit a to je zatím jeho jedinná obživa.

 4. Můžete začít! Když admin zkontroluje vaši registraci, dá vám přístup do ostatních částí fóra a můžete začít hrát! Dodržujte pravidla! Hodně štěstí a zábavy!Naposledy upravil {Kanros} dne Sun Oct 05, 2014 10:56 am, celkově upraveno 2 krát

{Kanros}
Admin

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 19. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://rythen.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Registrace do hry Empty Re: Registrace do hry

Příspěvek pro {Kanros} za Sun Oct 05, 2014 10:33 am

Čím můžu být?

Lidé

Lidé jsou lidé.

 • Poddaný lid prostého původu: zemědělec (různé specializace), rybář, pracovník v lese (lesník, dřevorubec, včelař, lovec,...), dělník, horník, řemeslník (kovář, truhlář, řezník, mlynář, pekař, krejčí,...), starosta, učitel, žebrák atd.
 • Duchovenstvo: kaplan Třinácti, kněz Třinácti, děkan Třinácti, pastýř Třinácti (viz Církev Třinácti), muž/žena lesní modly (viz Staří stromoví bohové), další duchovní jiných náboženství
 • Armádní specializace: městská hlídka, zemská stráž, žoldák, voják, rytíř
 • Lid vládnoucí: vladyka (vládce jedné nebo pár vesnic, popř. s malou tvrzí), zeman, svobodný pán/paní, krajský vévoda (z Trojsoutězky, Jihotoku nebo Vrbohradu)
 • Potulní občané: dobrodruh, cestovatel, kartograf, kejklíř, herec, šašek, zpěvák, žebrák, obchodník atd.
 • Zločinci: zloděj, vrah, žhář, loupežník atd.
 • Nehratelné postavy: král Rythenu, Nejvyšší pastýř ve Znovusporu


Asubové

Asubové jsou lidem podobní tvorové. Mají podobný vzhled i myšlení, jen mají měnší hlavu a daleko širší rameny.

Fesijci

Dalo by se zjednodušeně říct, že Fesijci jsou vlastně takoví "vodníci". Žíji často pod vodou, kde si staví domovy.

{Kanros}
Admin

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 19. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi http://rythen.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru