Právě je Sat Aug 24, 2019 1:23 pm

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnou každý příspěvek. Proto vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapoměl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.
  1. Admin má vždy pravdu a hráči musí respektovat jeho rozhodnutí.
  2. Každý hráč může hrát za jednu hlavní postavu a může si vybrat několik vedlejších, takzvaných NPC.
  3. Registrace hráče/postavy je popsána zde.
  4. Formu psaní si může každý zvolit - může to být v první nebo třetí osobě, ale je přísně zakázáno používat smajlíky v RP topicu.
  5. RP topic je označen na začátku [RP] Název
  6. Zákaz projevů vulgarismu, zveřejňování erotických obrázků nebo reklam na jiné RPG. Vaše postava může samozřejmě mluvit trochu vulgárně, ale i to berte s mírou.
  7. Nehrajte si na bohy! Nemůžete jen tak přijít s milionovou armádou slonů, ono nemůžete přijít jen tak z ničeho s jedním slonem :D Také se nebojte přiznat ránu, kterou jste utrželi v boji.
  8. U čeho vaše postava není nebo se událost nedozví jinak, neví o ní a tudíž se nechová tak, jako kdyby to věděla.
  9. Nechte prostor na rekaci! Nepište: Došel k Hugovi, kopnul ho a díval se, jak Hugo padá na zem. Napište spíš: Došel k Hugovi a udělal nohou pohyb, který ho měl zasáhnout a shodit na zem.
  10. Gramatika a délka příspěvku. Snažte se nedělat gramatické chyby a než příspěvek odešlete, nejprve si jej po sobě přečtěte. Délka příspěvku by měla být minimálné tři věty. Další věcí je rozdělení textu na text popisný, přímá řeč a myšlenky postav. Text popisný je normální písmo, které se ničím neuvozuje. Přímá řeč je také normální písmo, ale uvozuje se uvozovkami. Myšlenky jsou psány kurzívou a neuvozují se. Najednou Hugo zaslechl nějaký šelest. Kdo to je? pomyslel si. Otočil se a když poznal, že je to jeho známý, řekl: "To jsi ty! Příště mě tak neděs, prosím."